SK

O kompetenciireferencií.

Na firmu WOLF sa spoliehajú investori na celom svete. Vďaka dôslednému systémovému mysleniu dostávajú montážne firmy, architekti a projektanti od firmy WOLF všetko na jednom mieste: od poradenstva, technickej podpory, záruk až po zákaznícke služby.

Spoločnosť WOLF z bavorského Mainburgu patrí k popredným a inovatívnym systémovým poskytovateľom vykurovacej, klimatizačnej, vetracej a solárnej techniky.

Pri všetkých produktoch a službách znamená značka WOLF najvyššiu kvalitu. Dôsledný výskum a vývoj sa orientuje na požiadavky a cieľové trhy zajtrajška. Produkty high-tech vyvíjajú inžinieri spoločnosti WOLF s najvyššou odbornou kompetenciou. WOLF investuje trvalo a kontinuálne do nových technológií, preto sa zákazníci môžu spoľahnúť na investične bezpečné riešenia.

Vysoké štandardy kvality sú základom na splnenie vysokých požiadaviek. To je zásada značky WOLF. Cieľom je ponúkať všetkým zákazníkom a partnerom stále tie najlepšie služby, absolútnu bezpečnosť a vysokú spoľahlivosť. A okrem toho vždy ešte niečo navyše. Vysoká kvalita a kompletný produktový program systémového poskytovateľa, angažovaní pracovníci a služby orientované na zákazníka, to je pridaná hodnota firmy Wolf – a to platí na celom svete.

Všetko na jednom mieste

Systémy vykurovania, klimatizácie a kogenerácie

Systémový poskytovateľ WOLF ponúka pre každý projekt na celom svete kompletný a na mieru šitý sortiment produktov na vykurovanie a klimatizáciu ako aj kogeneračné zariadenia. Jednotlivo sú to segmenty plynových kondenzačných kotlov, tepelných čerpadiel, ohrievačov vody, solárnych systémov, klimatizačných systémov, vetracích systémov, regulačných systémov a kogeneračných jednotiek. V oblasti zostavných vzduchotechnických jednotiek je WOLF vedúcou firmou na európskom trhu.

Vybrané odvetvia
so systémami WOLF

Celosvetové referencie dokazujú takmer vo všetkých odvetviach vysokú kompetenciu značky WOLF vo výskume a vývoji, poradenstve, technike a službách.

Universitätsgebäude

Univerzity & Školy

V mnohých vzdelávacích zariadeniach sa vykurovacie, klimatizačné a vetracie systémy Wolf starajú o najlepšiu vnútornú klímu a prispievajú tým k príjemnej atmosfére pri vyučovaní a vzdelávaní.

Tu sa dozviete viac

PGE Narodowy Nationalstadion

Štadióny & arény

Kde sa dosahujú vysoké športové výkony, tam požadujú aj vykurovacie, klimatizačné a vetracie systémy WOLF s najlepšími hodnotami.

Tu sa dozviete viac

Bürogebäude

Administratívne budovy

Na pracovisku je dôležitá koncentrácia a musí tomu vyhovovať pracovná atmosféra – vykurovacie, klimatizačné a vetracie systémy WOLF zabezpečujú optimálnu vnútornú klímu.

Tu sa dozviete viac