SK

INDIVIDUÁLNE KOMPLETNÉ RIEŠENIA V STIESNENOM PRIESTORE
Energocentrály WOLF

Zvláštnosťou know-how WOLF je jedinečná kompetencia v oblasti systémov. Ako jediný výrobca v Európe ponúkame celé spektrum klimatizačnej a vykurovacej techniky: od vetrania, klimatizácie, chladenia, vykurovania, zvlhčovania a odvlhčovania, rekuperácie energie individuálnymi systémami, najmodernejšej vykurovacej techniky s ohrevom vody plynovými kotlami, kogenerácie (KJ), tepelných čerpadiel až po solárnu techniku.

Toto všetko spájame do spoľahlivého a mimoriadne efektívneho systému. Veľa zákazníkov si užíva bezpečný systém optimálne zladený s nadradenou riadiacou a regulačnou technikou ‒ problémy s rozhraním nepoznáme.

Špeciálnym riešením WOLF „All-in-One ” je napríklad strešná technológia pre systémovú gastronómiu. Srdce zariadenia tvorí vzduchotechnická jednotka s integrovaným chladením, vykurovaním, ohrevom vody a vysoko efektívnym systémom rekuperácie tepla. Pritom si prevádzkovateľ môže vybrať zo všetkých zdrojov tepla. Toto kompletné riešenie pracuje úplne samostatne s meracou, riadiacou a regulačnou technikou WOLF.

Samozrejme, táto technológia je kompatibilná s riadiacim systémom budovy prevádzkovateľa a môže sa doplniť o ďalšie zariadenia ako doplnkové vzduchové clony, vykurovacie telesá alebo vykurovacie okruhy. Každá jednotka sa dodáva kompletne pripravená na pripojenie a môže sa ihneď a rýchlo inštalovať na strechu budovy, čím sa minimalizuje prerušenie prevádzky.

A keďže je už všetko nainštalované na základovom ráme, stačí, aby celú jednotku komplet na jeden raz zdvihol žeriav na strechu.

 • Integrovaný
  chladiaci stroj

  na každú potrebu 

 • Integrovaný
  rozvádzač

  kompletne nakáblovaný s WOLF WRS-K

 • Integrovaný
  kondenzačný kotol WOLF CGB-2

  s najmodernejšou kondenzačnou technikou na špičkové zaťaženie (príklad zariadenia)

  Tu sa dozviete viac