SK

WOLF Airpurifier
OKAMŽITÉ RIEŠENIE PRE ZDRAVÉ VNÚTORNÉ PROSTREDIE

Pre stredne veľké a veľké miestnosti až do 120 m2 s objemom vzduchu do 1200 m3!

Pravidelné vetranie je jedným z najúčinnejších opatrení počas súčasnej koronavírusovej pandémie. Zabraňuje hromadeniu škodlivých látok, ako sú aerosoly (vírusy, baktérie). Čističe vzduchu sú rýchlym a účinným riešením zaisťujúcim optimálnu čistotu vzduchu v prípade, keď nie je možné zaistiť dostatočné prevetranie priestoru.

Profesionálne certifikované zariadenie od spoločnosti WOLF
NAJTICHŠÍ ČISTIČ VZDUCHU VO SVOJEJ TRIEDE.

Výsledky meraní hlučnosti uskutočnené nemeckým certifikačným ústavom TÜV SÜD:

  • hlučnosť od 28 dB(A) do 42 dB(A)
  • pri prietoku vzduchu od 400 m³/h do 1200 m³/h

Zvoľte miesto inštalácie
pripojte do zásuvky a hotovo!

Čistič vzduchu WOLF sa inštaluje veľmi rýchlo a jednoducho. V kombinácii s vysokým výkonom prináša ideálne riešenie pre zaistenie optimálnej čistoty vzduchu v prípade, kedy nie je možné zaistiť dostatočné vetranie priestoru/interiéru. Je veľmi vhodný pre rôzne učebne, škôlky, školy, reštaurácie, konferenčné miestnosti, administratívne priestory, miesta konania spoločenských akcií, kancelárie, lekárske ambulancie a čakárne, opatrovateľské centrá, lekárne, fitnesscentrá a maloobchodné predajne.

škôlky, školy alebo univerzity

WOLF Luftreiniger Schule

Súčasná pandémia vírusu COVID-19 zásadne mení spôsob fungovania inštitúcií a jej dopady sa najvýraznejšie prejavujú na spôsobe prevádzky vzdelávacích inštitúcií ako sú školy, škôlky a univerzity.

Prečítajte si našu odbornú štúdiu TU

   

Reštaurácie a hotely

WOLF Luftreiniger Gastronomie, Eventlocation

Priestory reštaurácií, hotelov alebo konferenčných miestností sú určené pre veľké množstvo osôb. Preto vyžadujú rýchle a nekomplikované riešenie, ktoré zaistí optimálnu čistotu vzduchu.

   

FITNESS A WELLNESS CENTRÁ

WOLF Luftreiniger Fitnessstudio

V prípade fitnesscentier je prísun čistého vzduchu obzvlášť dôležitý. Pri fyzickej záťaži dochádza k zvýšenej intenzite dýchania, čo má za následok vyššiu koncentráciu aerosolov obsahujúcich vírusy alebo baktérie v priestore.

Obchodné domy a služby

WOLF Luftreiniger Einzelhandel

Zdravý a čistý vzduchu zaistí ochranu zákazníkov a zamestnancov retailových obchodov alebo jednotlivých prevádzok v obchodných centrách.

Viac informácií

V rámci supermarketov a ostatných obchodov je snaha o čo najefektívnejšie využitie priestoru (veľké množstvo regálov) a rozsiahlejšie zásahy do systémov vetrania sú bez prerušenia prevádzky obchodu prakticky nemožné. 

   

ZDRAVOTNÉ CENTRÁ, KLINIKY A LEKÁRNE

WOLF Luftreiniger Arztpraxen, Apotheken

V priestoroch zdravotníckych centier, ambulancií lekárov alebo v čakárňach je čistota vzduchu úplnou prioritou.

Viac informácií

V nemocniciach je riziko prenosu choroby alebo infekcie výrazne vyššie, než v prípade komerčných priestorov. Okrem dezinfekcie všetkých povrchov je tiež nutné eliminovať prítomnosť všetkých vírusov a baktérií vo vzduchu. Čistička vzduchu AirPurifier tak chráni personál aj pacientov.

RADI BY STE SA DOZVEDELI VIAC?

Výhody:

WOLF Airpurifier Produktbild
  • Účinne likviduje 99,995 % častíc ako sú bioaerosóly (vírusy, baktérie) a ďalšie znečisťujúce látky pomocou vysoko účinného HEPA filtra H14 (podľa DIN EN 1822).
  • Veľmi tichá prevádzka - hladina akustického tlaku* je 34 dB (A) pri bežnej intenzite vetrania Snímač prítomnosti osôb - jednotka sa zapne vtedy, ak sú vo vetranom priestore prítomní ľudia (úspora energie).
  • Výfuk vzduchu je vo výške 2,3 metra. Vyfukovaný vzduch tak prúdi nad hlavami prítomných osôb a je zaistená optimálna distribúcia vzduchu v rámci vetranej miestnosti.
  • Vysoká rýchlosť filtrácie vzduchu, až 1200 m3/h (úplné prevetranie celej miestnosti 4-6x za hodinu), pohon ventilátorov zaisťujú vysoko účinné EC motory.
  • Funkcia BOOST pre rýchle prečistenie vetraného priestoru. Tlačidlo pre okamžité maximálne zvýšenie prietoku vzduchu a zvýšenie intenzity čistenia.
  • Eliminácia zápachov vďaka hybridnému filtru s aktívnym uhlím.
  • Automatické hlásenie potreby výmeny filtra.
WOLF Teaserbild Airpurifier

WOLF AirPurifier
ČISTIČ VZDUCHU

Zaujímajú vás technické detaily?


Prečítajte si ich TU

MÁTE ZÁUJEM O AIRPURIFIER
ALEBO MÁTE EŠTE OTÁZKY? KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktný formulár

Uveďte, prosím, svoje kontaktné údaje
Oslovenie *
Rodné meno *
Priezvisko *
Firma
Ulica a popisné číslo *
PSČ *
Mesto *
Telefón *
Mobilný telefón
E-mailová adresa *
Správa *
Súhlas s politikou ochrany osobných údajov *

* Všimnite si, prosím, že polia označené hviezdičkou (*) sú povinné