SK
  • Home
  • Vzduchotechnika - Profi

Váš odborník na vzduchotechniku
Kompetencia a efektívnosť systému

WOLF je jedným z vedúcich poskytovateľov klimatizačnej a vetracej techniky v Európe. Získali sme si dôveru investorov, projektantov, architektov a stavebníkov, lebo ponúkame kompletné systémy, ktoré sú mimoriadne inovatívne, flexibilné, efektívne a nenáročné na údržbu a zároveň poskytujeme perfektné služby.

LH MOBIL - NOVINKA! Ohrievače vzduchu špeciálne upravené na zimné vykurovanie a vysušovanie stavieb

WOLF má novinku využiteľnú nielen pre oblasť VZT! Sú ňou mobilné a ľahko prenosné ohrievače vzduchu v špeciálnom vyhotovení prispôsobenom na stavby, na vykurovanie a vysušovanie stavieb počas jesenného a zimného obdobia.

Zistite viac informácií o tejto novinke

Produkty & systémy

Neponúkame vám len hotové jednotky optimalizované na štandardné použitie, ale aj modulárne a individuálne riešenia zložitých projektov.

Oblasti použitia

Od individuálneho hygienického riešenia do zdravotníckych zariadení cez bazénové jednotky s integrovaným tepelným čerpadlom až po priemyselné jednotky do výbušného prostredia ‒ tu nájdete najvhodnejšie systémové riešenia špeciálne prispôsobené vašim požiadavkám.

Referencie & odvetvové riešenia

Podporujeme vás od vytvorenia konceptu až po prevzatie, je jedno, či v Dubaji, Berlíne, Moskve alebo Madride. Ďalej vám predstavíme malú časť našich medzinárodných referencií.

Technológie & komponenty

Pri našich klimatizačných vzduchotechnických jednotkách sa od skrine až po jednotlivé komponenty spoliehame na najinovatívnejšie technológie. Prirodzene, naše produkty dodávame na požiadanie zákazníkov aj kompletne nakáblované vrátane regulácie a rozvádzača.

Služby & nástroje

Využite naše digitálne ponuky služieb v oblasti vzduchotechniky a technických zariadení budov, aby ste si uľahčili prácu a získali viac času na dôležité veci v živote.

OBCHODNÝ TÍM
VZDUCHOTECHNIKA

Kontaktujte našich zástupcov, ktorí sa špecializujú na vzduchotechnické a vetracie jednotky WOLF.
Ing. Ivo Klinka
Obchodný riaditeľ VZT
mobil: 0903 624 404
e-mail: klinka@wolfsr.sk