SK
  • Home
  • Vzduchotechnika - Profi

Váš odborník na vzduchotechniku
Kompetencia a efektívnosť systému

WOLF je jedným z vedúcich poskytovateľov klimatizačnej a vetracej techniky v Európe. Získali sme si dôveru investorov, projektantov, architektov a stavebníkov, lebo ponúkame kompletné systémy, ktoré sú mimoriadne inovatívne, flexibilné, efektívne a nenáročné na údržbu a zároveň poskytujeme perfektné služby.

WOLF AIRPURIFIER
JEDNOTKA V BOJI PROTI VÍRUSOM A BAKTÉRIÁM!

NOVINKA! Vysoko efektívny čistič vzduchu pre stredné a veľké miestnosti s plochou do 120 m2 a objemom vzduchu do 1200 m3!

Rýchle a účinné riešenie pre okamžité zlepšenie kvality vnútorného prostredia v interiéri! Znížte riziko infekcie tým, že eliminujete až 99,995 % škodlivých častíc v priestore - s vysoko výkonným certifikovaným čističom vzduchu WOLF AirPurifier, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre stredne veľké a veľké miestnosti až do plochy 120 m2 a objemu vzduchu 1200 m3!

Navyše, získate to najtichšie zariadenie na trhu vo svojej triede!

Zistite viac informácií o tejto novinke

Produkty & systémy

Neponúkame vám len hotové jednotky optimalizované na štandardné použitie, ale aj modulárne a individuálne riešenia zložitých projektov.

Oblasti použitia

Od individuálneho hygienického riešenia do zdravotníckych zariadení cez bazénové jednotky s integrovaným tepelným čerpadlom až po priemyselné jednotky do výbušného prostredia ‒ tu nájdete najvhodnejšie systémové riešenia špeciálne prispôsobené vašim požiadavkám.

Referencie & odvetvové riešenia

Podporujeme vás od vytvorenia konceptu až po prevzatie, je jedno, či v Dubaji, Berlíne, Moskve alebo Madride. Ďalej vám predstavíme malú časť našich medzinárodných referencií.

Technológie & komponenty

Pri našich klimatizačných vzduchotechnických jednotkách sa od skrine až po jednotlivé komponenty spoliehame na najinovatívnejšie technológie. Prirodzene, naše produkty dodávame na požiadanie zákazníkov aj kompletne nakáblované vrátane regulácie a rozvádzača.

Služby & nástroje

Využite naše digitálne ponuky služieb v oblasti vzduchotechniky a technických zariadení budov, aby ste si uľahčili prácu a získali viac času na dôležité veci v živote.

OBCHODNÝ TÍM
VZDUCHOTECHNIKA

Kontaktujte našich zástupcov, ktorí sa špecializujú na vzduchotechnické a vetracie jednotky WOLF.
Ing. Ivo Klinka
Obchodný riaditeľ VZT
mobil: 0903 624 404
e-mail: klinka@wolfsr.sk