SK
 • Home
 • Vzduchotechnika - Profi

Váš odborník na vzduchotechniku
Kompetencia a efektívnosť systému

WOLF je jedným z vedúcich poskytovateľov klimatizačnej a vetracej techniky v Európe. Získali sme si dôveru investorov, projektantov, architektov a stavebníkov, lebo ponúkame kompletné systémy, ktoré sú mimoriadne inovatívne, flexibilné, efektívne a nenáročné na údržbu a zároveň poskytujeme perfektné služby.

Produkty & systémy

Neponúkame vám len hotové jednotky optimalizované na štandardné použitie, ale aj modulárne a individuálne riešenia zložitých projektov.

Oblasti použitia

Od individuálneho hygienického riešenia do zdravotníckych zariadení cez bazénové jednotky s integrovaným tepelným čerpadlom až po priemyselné jednotky do výbušného prostredia ‒ tu nájdete najvhodnejšie systémové riešenia špeciálne prispôsobené vašim požiadavkám.

Referencie & odvetvové riešenia

Podporujeme vás od vytvorenia konceptu až po prevzatie, je jedno, či v Dubaji, Berlíne, Moskve alebo Madride. Ďalej vám predstavíme malú časť našich medzinárodných referencií.

Technológie & komponenty

Pri našich klimatizačných vzduchotechnických jednotkách sa od skrine až po jednotlivé komponenty spoliehame na najinovatívnejšie technológie. Prirodzene, naše produkty dodávame na požiadanie zákazníkov aj kompletne nakáblované vrátane regulácie a rozvádzača.

Služby & nástroje

Využite naše digitálne ponuky služieb v oblasti vzduchotechniky a technických zariadení budov, aby ste si uľahčili prácu a získali viac času na dôležité veci v živote.

OBCHODNÝ TÍM
VZDUCHOTECHNIKA

Kontaktujte našich obchodno-technických zástupcov, ktorí sa špecializujú na vzduchotechnické a vetracie jednotky WOLF.
 •   

  Bratislavský, Trnavský, Nitriansky a Trenčiansky kraj
  Ing. Ivo Klinka
  obchodný riaditeľ VZT
  mobil: 0903 624 404
  e-mail: klinka@wolfsr.sk
  Žilinský, Banskobystrický, Prešovský a Košický kraj
  Ing. Ivo Klinka
  obchodný riaditeľ VZT
  mobil: 0903 624 404
  e-mail: klinka@wolfsr.sk