SK

PRÍJEMNÉ VNÚTORNÉ PROSTREDIE
VĎAKA SPRÁVNEMU TECHNICKÉMU ZARIADENIU

Teplo, kvalita a vlhkosť vzduchu významne prispievajú k nášmu pocitu pohody. Perfektne zosúladené technické zariadenia v domácnosti zabezpečia, že sa po celý rok budete doma cítiť príjemne zdravo a uvoľnene.

Na pozadí rýchlo sa meniaceho sveta nadobúda téma vnútorného prostredia na význame. Potrebujeme miesto, ktoré poskytne ochranu a uvoľnenie, domov, kde sa budeme cítiť príjemne. Nič nie je pre náš pocit pohody dôležitejšie ako optimálne vnútorné prostredie.

Oddychové čítanie doma
Dobré vnútorné prostredie podporuje koncentráciu a relaxáciu.

Až 90 % nášho života strávime v uzavretých priestoroch. Teplo, kvalita a vlhkosť vzduchu významne prispievajú k nášmu pocitu pohody. Sme produktívnejší, ak máme dostatok čerstvého vzduchu. Sme uvoľnenejší, ak je v zime útulne teplo a v lete príjemne chladno. A kto ešte nemal problémy so zlým, suchým vzduchom v obývačke alebo v kancelárii? Perfektne zosúladené vykurovanie a vetranie zabezpečia, že sa po celý rok budete vo svojom dome alebo v byte cítiť príjemne. Zaujímate nás - SME TOTIŽ NASTAVENÍ NA VÁS.

 • Výhody

  • Vďaka optimálnemu prostrediu vo všetkých miestnostiach sa zvýši vaša kvalita života.
  • Hodnota vašej nehnuteľnosti nebude klesať - vďaka ochrane pred plesňami a vlhkosťou.
  • Zdravie a pocit pohody: vetranie obytných priestorov s peľovým a prachovým filtrom je prínosné pre alergikov aj pre malé deti.
  • Odvádzanie nepríjemných zápachov, napríklad z kuchyne alebo toalety a jeho priebežné nahrádzanie čerstvým vzduchom bez úniku tepla.
  • Prostredie à la Carte: V každej miestnosti je taká teplota a vlhkosť vzduchu, akú si želáte. Vďaka vyššiemu obsahu kyslíka vo vzduchu sa zlepší aj vaša kondícia, zmizne únava a dokážete sa lepšie sústrediť.
 • Nevýhody

  • Vyššie nadobúdacie náklady zariadenia.
  • Často je nevyhnutná prestavba (vŕtanie do jadra, prekladanie vedení).
  • Mierne zvýšená spotreba elektrickej energie v dôsledku prevádzky zariadení (často ju však viac než vyrovnajú nízke náklady na vykurovanie).
  • Každoročná údržba filtračných systémov (spravidla veľmi jednoduchá).

DOKONALÁ TEPLOTA
PRE VNÚTORNÉ PROSTREDIE À LA CARD

Kvalita vzduchu, jeho teplota a vlhkosť sú hlavnými prvkami vášho osobného vnútorného prostredia v domácnosti. So správnym technickým zariadením si dokážete váš domov regulovať podľa osobných potrieb - tak, ako vám to najlepšie vyhovuje.

PORADENSTVO VYKUROVANIE

Vykurovanie úzko súvisí s vnútorným prostredím. Aby sme zabezpečili vhodnú teplotu vzduchu v interiéri, je nutné použiť vykurovacie zariadenie. Aké zariadenie bude vhodné pre vašu domácnosť?

Informácie o možnostiach vykurovania

PORADENSTVO VETRANIE

Okrem vhodného vykurovacieho systému hrajú rozhodujúcu úlohu pri vytváraní perfektného vnútorného prostredia aj iné faktory - napríklad riadené vetranie.

Informácie o možnostiach riadeného vetrania