SK

WOLF SmartHome
To správne riešenie pre vás

Riešenia SmartHome sú dostupné všade a umožňujú bezdrôtové pripojenie techniky pre každého, kto má smartfón alebo tablet, kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Práve v oblasti ovládania zdrojov tepla a individuálnej regulácie obytných priestorov je po týchto riešeniach najväčší dopyt.

Ovládací modul WOLF BM-2

Intuitívny ovládací modul novej generácie

Ovládací modul WOLF BM-2 je kľúčom k efektívnemu riadeniu vykurovania (kondenzačné kotly a tepelné čerpadlá), termického soláru a vetracích zariadení.

Vo všetkých zariadeniach novej rodiny kondenzačných kotlov WOLF sa môže použiť komfortný ovládací modul WOLF BM-2 , ktorý je možné namontovať aj do nástenného držiaka ako externé diaľkové ovládanie. Dá sa riadiť aj cez aplikáciu iPhone a aplikáciu „WOLF SmartSet“ (potrebujete modul rozhrania WOLF ISM7i/Link Pro).

Viac informácií o regulačnom systéme WOLF BM-2

SmartHome pre všetkých

Moduly rozhrania LAN/WLAN ISM7i, ISM7e a ISM8 na všetko.

Vykurovanie také komfortné ako nikdy predtým! Cez moduly rozhrania je vykurovací systém pripojiteľný na sieť LAN alebo WLAN.

Na bezpečnú komunikáciu cez internet sa modul spojí celkom jednoducho s vašim DSL routerom. Zatiaľ čo sa môže modul ISM7i bez problémov zabudovať do zariadení BWL-1S, CGB-2, CGS-2, CGW-2, CSZ-2, MGK-2, modul ISM7e bol koncipovaný pre BM, CGB, CGG-2, MGK, R2, R3 a R21. Integrovateľný modul ISM9 bol vyvinutý ako modul WLAN na pripojenie do siete SmartHome.

Vaše zariadenia pod dohľadom odkiaľkoľvek

Informácie

S aplikáciou Smartset regulácie WOLF môžete ovládať svoj vykurovací systém v spojení s modulom rozhrania ISM7i alebo ISM7e pohodlne smartfónom bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Aplikácia je k dispozícii v App-Store a Google Play Store (kompatibilná je len v spojení s modulom rozhrania WOLF ISM7i/ISM7e a ovládacím modulom BM-2).

Výhody

Aplikácia WOLF Smartset vám ponúka:

  • Jednoduché a prehľadné ovládanie, ktoré vám umožňuje prispôsobiť si prevádzkový režim vášmu prostrediu,
  • Individuálne nastavenie časovacích programov na vykurovanie a ohrev vody podľa vašich požiadaviek.
  • Ak máte namontovaný solárny modul, údaj Solárny zisk vás informuje o zaznamenanom zisku.
  • Zobrazenie všetkých relevantných teplôt a prevádzkových režimov vás neustále informuje o aktuálnom stave vášho systému.
  • Vďaka aplikácii Smartset budete mať vždy informácie o poruchových hláseniach. Uvidíte ich pri zobrazení aktívnej poruchy.
  • Ovládajte svoj vykurovací systém celkom pohodlne smartfónom.Aplikácia Smartset je k dispozícii pre iOS aj& Android. 
Downloads

Portál WOLF -
Servisná úroveň

Ovládajte svoj vykurovací systém celkom pohodlne bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Portál WOLF SmartSet umožňuje neustále plný prístup do zvoleného vykurovacieho systému. 

Tu sa dozviete viac