SK

Pomôžeme, poradíme.
SME TOTIŽ EXPERTI NA VNÚTORNÉ PROSTREDIE

Vykurovanie plynom, solárnym systémom alebo tepelným čerpadlom? Ak si chcete v problematike technického vybavenia domov a bytov urobiť prehľad skôr, než zainvestujete do drahých zariadení (plynový kotol, tepelné čerpadlo, vetracia jednotka, solárny systém), ste na správnej stránke.

Vykurovacie, vetracie systémy a vzduchotechnika nás živia a my nimi žijeme. Vďaka tomu sme schopní prinášať tie najlepšie spôsoby, ako si doma užiť príjemné teplo, ako zabezpečiť dostatok teplej vody pre celú rodinu, či tešiť sa z čerstvého vzduchu v podkrovnej izbe aj počas horúcich dní.

Spokojní zákazníci sú našou prioritou a nebojíme sa inovovať a prinášať nové koncepcie, vďaka ktorým je WOLF jedným z lídrov vo svojej oblasti. SME TOTIŽ NASTAVENÍ NA VÁS.

VYKUROVANIE

MOŽNOSTÍ JE VEĽA, KTORÉ SPLNÍ VAŠE OČAKÁVANIA?

Aké tepelné čerpadlo vybrať? Bude lepší plynový kondenzačný kotol, či solárny systém? Čo všetko je potrebné pri rozhodovaní zohľadniť? Poradíme vám tak, aby ste boli spokojní a tešili sa z výsledku.

Viac o vykurovaní

VETRACIE SYSTÉMY

PRE ZDRAVIE, KONDÍCIU A KVALITNEJŠÍ ŽIVOT

Dobre nastavené vetranie vie výrazne zlepšiť kvalitu života vo všetkých oblastiach. Na čo si však dať pozor pri inštalácii, či rekonštrukcii? Aj na tieto otázky máme pre vás odpoveď.

Viac o vetraní

VNÚTORNÉ PROSTREDIE

JE NUTNÉ PREHODNOTIŤ NA ZÁKLADE KLIMATICKÝCH ZMIEN

Domáce, či pracovné vnútorné prostredie v interiéri nás ovplyvňuje neustále. Ako zvýšiť kvalitu života a cítiť sa doma skutočne príjemne? Radi vám pomôžeme pri získaní optimálneho vnútorného prostredia.

Viac o vnútornom prostredí

SMARTHOME

S TÝMTO RIEŠENÍM BUDE VAŠE VYKUROVANIE ÚČINNEJŠIE

Pomocou SmartHome môžete svoje kúrenie ovládať pohodlne z gauča, z kancelárie alebo z dovolenky. Všetko máte pod kontrolou aj keď sa práve nenachádzate doma.

Viac o SMARTHOME

ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM III

Zapojte sa do národného projektu Zelená domácnostiam III a získajte podporu až 3 400 € na obnoviteľné zdroje energie v domácnostiach.

Viac o Zelenej domácnostiam III

PLÁN OBNOVY

V rámci Plánu obnovy je naplánovaná realizácia obnovy rodinných domov, ktorá má jasný cieľ - v rokoch 2022-26 podporiť celkovo aspoň 30-tisíc domácností, pričom ide o staršie rodinné domy.

Viac o Pláne obnovy

NAŠA 5 ROČNÁ ZÁRUKA WOLF

Bez "Keď" a "Ale".

Kvalitou našich produktov sme si istí, a preto na nich neváhame poskytnúť až 5 ročnú záruku. Platí pre všetky online registrované plynové kondenzačné kotly, tepelné čerpadlá a jednotky komfortného vetrania obytných priestorov. 

Viac informácií o 5 ročnej záruke