SK

Správna a pravidelná údržba
je veľmi dôležitá.

Pravidelná údržba každého zariadenia je najdôležitejšou podmienkou udržania jeho funkčnosti. Občas sa však môže stať, že zariadenie nepracuje tak ako by malo. Vtedy je dôležité vedieť, na koho sa môžete obrátiť.

PRE DOMÁCNOSTI

KONTAKTY - SERVIS WOLF

Vaše zariadenie WOLF nefunguje tak, ako by malo? Potrebujete sa poradiť s odborníkmi? Obráťte sa priamo na nás a my vám radi pomôžeme!

SERVISNÁ SIEŤ

Nájdite si servisného technika sami priamo vo vašom okolí! Vyberte si typ zariadenia a vhodného technika z vášho regiónu alebo mesta - zo zoznamu našich servisných partnerov.

5 ROČNÁ ZÁRUKA

Pre všetkých bez "KEĎ" a "ALE". užívajte si váš život bez starostí. Na vaše vykurovacie a vetracie zariadenia teraz už nemusíte myslieť!

PRODUKTOVÉ PORADENSTVO

Nie ste si istí, aký produkt je pre vás najlepší? Zvažujete rôzne formy vykurovania a vetrania? Radi by ste sa dozvedeli viac o produktoch WOLF? Ste na správnom mieste!

PRE SERVISNÝCH PARTNEROV

APLIKÁCIA WOLF PRE ND

Určená LEN PRE ODBORNÉ FIRMY. Vyhľadajte a objednajte si potrebné náhradné diely WOLF rýchlo a jednoducho! Kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

ZÓNA PRE SERVISNÝCH PARTNEROV

V chránenej zóne máte k dispozícii všetky potrebné dokumenty aj ich archív. Nemáte ešte prihlasovacie údaje? Obráťte sa na nás!

E-LEARNING - SERVIS

Rýchle a praktické školenie z kancelárie alebo z pohodlia domova? To všetko spĺňa e-learning pre servisných partnerov WOLF.