SK

Od kompetencie k referenciám

Investori na celom svete dôverujú značke WOLF. Montážne firmy, architekti a projektanti získajú pri spolupráci so spoločnosťou WOLF "všetko na jednom mieste": od poradenstva, technickej podpory, záruk až po služby zákazníkom.

Spoločnosť WOLF z bavorského Mainburgu patrí k vedúcim a inovatívnym poskytovateľom systémov vykurovacej, klimatizačnej, vetracej a solárnej techniky.

Značka WOLF je synonymom kvality vo všetkých ponúkaných produktoch a službách i v servise. Systematický výskum a vývoj sa už dnes venuje požiadavkám a cieľovým trhom zajtrajška. V spoločnosti WOLF vyvíjajú produkty high-tech inžinieri s vysokou odbornosťou, pričom spoločnosť trvalo a kontinuálne investuje do nových technológií. Zákazníci sa tak môžu spoľahnúť na investične bezpečné riešenia.

Vysoké štandardy kvality sú základom na splnenie vysokých požiadaviek. To je princíp značky WOLF. Naším cieľom je ponúkať všetkým zákazníkom a partnerom tie najlepšie služby, absolútnu bezpečnosť a vysokú spoľahlivosť. A okrem toho ešte niečo navyše. Vysoká kvalita a kompletný produktový program systémového poskytovateľa, angažovaní pracovníci a servis v blízkosti zákazníka - to je pridaná hodnota spoločnosti WOLF a platí na celom svete.

Všetko na jednom mieste

Systémy na vykurovanie, klimatizáciu a kogeneráciu

Systémový poskytovateľ WOLF ponúka na celom svete pre každý projekt kompletný a na mieru ušitý sortiment produktov vykurovacích a klimatizačných systémov a kogenerácie. Ide o segmenty plynových kondenzačných systémov, tepelných čerpadiel, ohrievačov vody, solárnych, klimatizačných, vetracích i regulačných systémov a kogenerácie. V oblasti zostavných klimatizačných jednotiek má WOLF vedúce postavenie na európskom trhu.

Vybrané odvetvia
so systémami WOLF

Referencie zo Slovenska i z celého sveta takmer vo všetkých odvetviach dokladujú vysokú kompetenciu značky WOLF vo výskume a vývoji, v poradenstve, technike a servise.

Universitätsgebäude

Univerzity a školy

Systémy WOLF na vykurovanie, klimatizáciu a vetranie v mnohých vzdelávacích inštitúciách vytvárajú tú najlepšiu vnútornú klímu a tým sa starajú o príjemnú atmosféru pri vyučovaní a vzdelávaní.

Tu sa dozviete viac

PGE Narodowy Nationalstadion

Štadióny a arény

Všade, kde sa majú dosahovať najvyššie výkony, sú žiadané aj systémy WOLF na vykurovanie, klimatizáciu a vetranie, lebo dosahujú najlepšie hodnoty.

Tu sa dozviete viac

Bürogebäude

Administratívne budovy

Na pracovisku je dôležitá koncentrácia, no musí ju podporovať aj pracovné prostredie – systémy WOLF na vykurovanie, klimatizáciu a vetranie sa starajú o optimálnu vnútornú klímu.

Tu sa dozviete viac