SK
Worldwide Partner
Loading Spinner Animation
Replaced with Ajax Call
SK
SK

Od kompetencie k referenciám

Investori na celom svete dôverujú značke WOLF. Montážnici, architekti a projektanti dostanú vo firme WOLF všetko na jednom mieste: od poradenstva, technickej podpory, záruk až po služby zákazníkom.

Firma WOLF z bavorského Mainburgu patrí k vedúcim a inovatívnym poskytovateľom systémov vykurovacej, klimatizačnej, vetracej a solárnej techniky.

Značka WOLF znamená kvalitu vo všetkých produktoch i v servise. Systematický výskum a vývoj sa už dnes venuje požiadavkám a cieľovým trhom zajtrajška. Vo firme WOLF vyvíjajú produkty high-tech inžinieri s vysokou odbornosťou. WOLF trvalo a kontinuálne investuje do nových technológií, a tak sa zákazníci môžu spoľahnúť na investične bezpečné riešenia.

Vysoké štandardy kvality sú základom na splnenie vysokých požiadaviek. To je princíp značky WOLF. Naším cieľom je ponúkať všetkým zákazníkom a partnerom tie najlepšie služby, absolútnu bezpečnosť a vysokú spoľahlivosť. A okrem toho ešte trocha viac. Vysoká kvalita a kompletný produktový program systémového poskytovateľa, angažovaní pracovníci a servis v blízkosti zákazníka - to je pridaná hodnota firmy Wolf a platí na celom svete.

Všetko na jednom mieste

Systémy na vykurovanie, klimatizáciu a kogeneráciu

Systémový poskytovateľ WOLF ponúka na celom svete pre každý projekt kompletný a na mieru ušitý sortiment produktov vykurovacích a klimatizačných systémov a kogenerácie. Ide o segmenty plynových kondenzačných systémov, tepelných čerpadiel, ohrievačov vody, solárnych, klimatizačných, vetracích i regulačných systémov a kogenerácie. V oblasti zostavných klimatizačných jednotiek má WOLF vedúce postavenie na európskom trhu.

Vybrané odvetvia
so systémami WOLF

Referencie zo Slovenska i z celého sveta takmer vo všetkých odvetviach dokladujú vysokú kompetenciu značky WOLF vo výskume a vývoji, v poradenstve, technike a servise.

Universitätsgebäude

Univerzity a školy

Systémy WOLF na vykurovanie, klimatizáciu a vetranie v mnohých vzdelávacích inštitúciách vytvárajú tú najlepšiu vnútornú klímu a tým sa starajú o príjemnú atmosféru pri vyučovaní a vzdelávaní.

Tu sa dozviete viac

PGE Narodowy Nationalstadion

Štadióny a arény

Všade, kde sa majú dosahovať najvyššie výkony, sú žiadané aj systémy WOLF na vykurovanie, klimatizáciu a vetranie, lebo dosahujú najlepšie hodnoty.

Tu sa dozviete viac

Bürogebäude

Administratívne budovy

Na pracovisku je dôležitá koncentrácia, no musí ju podporovať aj pracovné prostredie – systémy WOLF na vykurovanie, klimatizáciu a vetranie sa starajú o optimálnu vnútornú klímu.

Tu sa dozviete viac