SK

Wolf Akadémia
Spoločne za úspechom.

Viac znalostí prináša väčší úspech a úplnú spokojnosť zákazníkov.

Skúsený odborník je pre každého zákazníka vyhľadávaným partnerom, ktorý mu poradí pri výbere vhodných zariadení, ktoré zohľadňujú jeho predstavy, rešpektujú stavebný priestor a finančné možnosti. Zariadenia správne nainštaluje, uvedie do prevádzky a poskytne potrebný servis.

Spokojnosť zákazníkov je naším spoločným cieľom a závisí najmä od vášho úspechu. Preto organizujeme už niekoľko rokov Wolf Akadémiu, v rámci ktorej ponúkame množstvo rozličných školení pre projektantov a montážne/servisné firmy. Školenia vedú naši špičkoví odborníci s dlhoročnými teoretickými aj praktickými skúsenosťami.

Cez formulár nižšie sa môžete prihlásiť na jedno alebo aj viacero školení naraz. Akékoľvek zmeny, alebo neskoršie prihlásenie na iné termíny, uskutočníte emailom priamo na adrese: akademie@wolfcr.cz.

PONUKA ŠKOLENÍ WOLF 2022

PRÁVE PRE VÁS PRIPRAVUJEME
NOVÉ TERMÍNY ŠKOLENÍ.

VŠETKY TERMÍNY ŠKOLENÍ PRE MONTÁŽNE FIRMY SÚ NATERAZ UKONČENÉ - ČOSKORO VYHLÁSIME NOVÉ TERMÍNY ŠKOLENÍ NA JESEŇ A ZIMU 2022.

Kontakt

WOLF Akadémia - Brno

Kořenského 1664/25
621 00 Brno - Řečkovice
Česká republika

Josef Zbořil
akademie@wolfcr.cz 
Telefón: +420 547 429 311

Nenašli ste školenie, aké potrebujete?

V prípade požiadavky vám ponúkame aj možnosť zostaviť obsah seminárov individuálne pre uzatvorené skupiny a pri určitej veľkosti skupiny sa môže uskutočniť školenie aj vo vašich priestoroch. Niektoré školenia realizujeme aj v priestoroch našich veľkoobchodných partnerov.

Bližšie informácie získate u svojho obchodno-technického zástupcu WOLF.