SK

PROFI NOVINKY WOLF

Ako sa vyvíja naša spoločnosť, tak sa menia aj naše požiadavky na komfortné a príjemné vnútorné prostredie v interiéri. Potreba zdravého a čistého vzduchu a príjemného tepla alebo chladu v interiéri v posledných rokoch významne vzrástla. Koncoví užívatelia sa zameriavajú čoraz viac na efektivitu vykurovania, chladenia a vetrania a taktiež na ich vzájomnú prepojiteľnosť a jednoduché ovládanie. Keďže v bežnom rodinnom dome je takýchto zariadení viacero, čoraz väčší dôraz sa kladie aj na ich monitoring a ovládanie na diaľku technickým personálom. WOLF ide s týmto trendom a všetky zariadenia, ktoré ponúkame sú už pripravené na tento nový štandard.

Akciová ponuka na zostavu:
WOLF FGB, RM-2 a vonkajší snímač

PERFEKTNÁ KOMBINÁCIA!

Získajte všetky výhody, ktoré prináša táto perfektná kombinácia plynového kondenzačného kotla FGB, dotykového ovládacieho modulu RM-2 a vonkajšieho snímača.

Ponuka je platná od 3. 8. do 31. 10. 2020.

Viac informácií

WOLF CGB-2 38/55

Najrobustnejší zdroj tepla vo svojej výkonovej triede!

Kotol bol vyvinutý špeciálne pre dlhodobú prevádzku, vysoké zaťaženie a maximálne nároky. Dlhá životnosť, prevádzková bezpečnosť, maximálna účinnosť a najvyššia kvalita.

WOLF RM-2

Dotykový ovládací modul RM-2.

Atraktívny dizajn, dotykový displej a množstvo individuálnych nastavení - či už pre zdroj tepla alebo pre vetraciu jednotku WOLF. Nové intuitívne ovládanie pre maximálny komfort užívateľov.

WOLF CHA-MONOBLOCK

Vykurovanie a chladenie domácnosti v jednom?

Žiadny problém! Tepelné čerpadlo, ktoré už nemusíte skrývať! WOLF CHA-Monoblock má vynikajúce parametre a ušetrí vám ročne až 260 €. Je navrhnuté pre dlhú a spoľahlivú prevádzku.

Komfortné vetranie WOLF CWL-2

Zdravý a čerstvý vzduch pre váš domov?

Kedykoľvek! WOLF CWL-2 je najtichšia jednotka zo všetkých vetracích jednotiek WOLF. Komfortné a efektívne vetranie na dosah ruky.

PÝTAJÚ SA VAŠI ZÁKAZNÍCI NA VIACERO ZARIADENÍ OD WOLFU? OBRÁŤTE SA NA NÁS!
Pripravíme vám návrh na mieru a ochotne vám poradíme!

MÁM ZÁUJEM O ODBORNÚ KONZULTÁCIU