SK
Worldwide Partner
Loading Spinner Animation
Replaced with Ajax Call
SK
SK

VETRACIA JEDNOTKA
CRL-iDH

Ešte efektívnejšia s voliteľnými prípojkami prívodu vzduchu

Vetracia jednotka nie je nikdy dosť flexibilná. Aby bola CRL-iDH flexibilnešia, dá sa zvoliť aj smer prívodu vzduchu buď sprava alebo zľava. Tým sme predstavili všetky výhody kompaktného radu jednotiek CRL integrovaných v stabilnom, výškovo nastaviteľnom šasi. Vysoko efektívne, vysoko výkonné radiálne ventilátory s jednostranným nasávaním na prívod a odvod vzduchu sa dajú plynulo regulovať. Technológia EC motorov najnovšej generácie sa vyznačuje extrémne nízkou spotrebou energie.
V každej jednotke CRL-iDH sú zabudované vysoko výkonné rotačné výmenníky tepla z hliníka na rekuperáciu tepla s jedinečným tesniacim systémom WOLF. S tesnosťou nad 98 % perfektne zabezpečujú optimálnu hygienu a eliminovanie zápachov. Na výber sú pripravené kondenzačné, entalpické alebo sorpčné rotory.

Regulácia teploty je integrovaná v ovládacom module tak ako aj regulácia teploty prívodu vzduchu (snímač teploty prívodu vzduchu je nakonfigurovaný na nastavenia výrobcu) a regulácia teploty odvodu vzduchu (s integrovaným snímačom teploty odvodu vzduchu). Na ovládacom module sa dá okrem toho nastaviť regulácia priestorovej teploty. Snímače priestorovej teploty môžete dostať ako príslušenstvo. Regulácia je navrhnutá aj na riadenie ďalších komponentov, ako sú elektrický predhrievací register, teplovodný dohrievací register, ale aj studenovodný chladiaci register alebo priamy výparník.

VETRACIA JEDNOTKA CRL-iDH

Flexibilnejšie pripojenie, vyššia efektívnosť.
  • Výkonové veľkosti: CRL-iDH- 4800, 6200, 9000 (max. prietok vzduchu v m³/h).
  • Na vnútornú inštaláciu s horizontálnym pripojením kanálov – variantne je jedna prípojka vedená nahor.
  • Kombinovaná jednotka na prívod a odvod vzduchu s integrovaným vysoko výkonným rotačným výmenníkom tepla ako rekuperačným systémom s typickými výhodami rotačného výmenníka tepla (nie je potrebný odvod kondenzátu, necitlivý na tvorbu námrazy).
  • Vysoko efektívne, plynulo regulovateľné EC ventilátory slúžia na optimálnu výmenu vzduchu.
  • Podľa potrieb zákazníkov sú k dispozícii 3 rôzne typy rotorov: - sorpčný rotor (odporúča firma WOLF: s prídavným efektom spätného získavania vlhkosti v zime a vychladením v lete) - entalpický rotor - kondenzačný rotor.
  • Kompaktný, s trojdielnou konštrukciou skrine (iD, iV), s integrovanou reguláciou, pripravený na pripojenie sa dá optimálne rozložiť pri preprave, ovládací modul sa dá použiť aj ako diaľkové ovládanie.
  • Typy rotačných výmenníkov tepla s novým obvodovým labyrintovým tesniacim systémom WOLF, čo znamená úplne nový tesniaci systém s netesnosťou pod 2 %.
  • Rozsiahly program príslušenstva.
  • Jednotky spĺňajú všetky relevantné normy a smernice ako napr. VDI 6022, VDI 3803, EN 13779.