SK
Worldwide Partner
Loading Spinner Animation
Replaced with Ajax Call
SK
SK

VZT JEDNOTKY S NAJVYŠŠOU EFEKTÍVNOSŤOU
WOLF KG TOP

Vysoká flexibilita, jednoduchá manipulácia a maximálna hospodárnosť.

Prvotriedne spracovanie: dosky plášťa hrúbky 50 mm resp. 76 mm sú izolované vysoko kvalitnou, nehorľavou minerálnou vlnou (A1). Všetky povrchy plôch vedúcich vzduch sú kompletne pozinkované, na vyžiadanie navyše chránené práškovou farbou alebo z ušľachtilej ocele.

WOLF Klimageräte

Vysoko kvalitné technológie: rekuperačné systémy sú podľa najnovšej úrovne techniky. Pri rotačných výmenníkoch tepla dosahuje labyrintové tesnenie tesnosť vyše 98 % pri diferenčnom tlaku 400 Pa. Pri ventilátoroch je WOLF priekopníkom pri nasadzovaní najefektívnejších vývojových noviniek.

Optimálne možnosti využitia: konštrukčné varianty WOLF KG Top.eco s termickými špeciálne odizolovanými rámami jednotiek sa hodia najmä na použitie vo všetkých priestoroch s vysokou vlhkosťou vzduchu, napríklad v saunách, plavárňach, výrobných halách a v tropických regiónoch.

VZDUCHOTECHNICKÉ JEDNOTKY S NAJVYŠŠOU EFEKTÍVNOSŤOU WOLF KG-TOP

Všetky výhody jasné na prvý pohľad

Na mieru ušité VZT jednotky WOLF do administratívnych budov, hotelov, priemyselných a občianskych budov alebo nemocníc.

  • Efektívne EC motory s tichým chodom skombinované s obežnými kolesami ventilátorov najnovšej generácie.
  • Vreckové filtre bez kontaktu s podlahou – voľne sa vznášajúce, preto hygienicky bezchybné, bez akumulácie vlhkosti alebo korózie na podlahových plechoch.
  • Vysoko efektívne protiprúdové alebo krížové doskové výmenníky tepla s účinnosťou spätného získavania (rekuperácie) tepla do 90 % (bez kondenzácie).
  • Vysoko efektívne rotačné výmenníky tepla (RWT) s účinnosťou rekuperácie tepla a vlhkosti do 90 % a doteraz nedosiahnuteľnou mierou utesnenia až 98 % podľa VDI 3803/5.
  • Môžu sa dodávať s integrovaným zdrojom chladu; variantne s vedľa stojacou, plynulo regulovateľnou splitovou jednotkou na vykurovanie a chladenie.
  • Kompletná energetická centrála pozostáva z VZT jednotky s rekuperačným systémom, integrovaným vykurovacím kotlom, môže sa dodávať s plynulo regulovateľným tepelným čerpadlom ako zdrojom chladu.
  • Nová regulácia na vetranie bazénov umožňuje efektívne odvlhčovanie plavární. Potrebu tepla pokrýva rekuperačný systém podporovaný teplovodný registrom.
  • Jednotky KG-Top aj hygienické zariadenia sú podľa normy DIN 1946-4.
  • Zariadenia sa dajú navrhnúť „dvojminútovým“ konfigurátorom.
  • Dostupné pre BIM.

NA STIAHNUTIE

Technická dokumentácia (PDF)

Návod na montáž a obsluhu

Ostatné dokumenty