SK

GABOTHERM - SYSTÉMY SÁLAVÉHO VYKUROVANIA A ROZVODOV VODY

Značka gabotherm® predstavuje najvyšší štandard v oblasti nízkoteplotných sálavých systémov. Bezpečné a odolné polybuténové rúrky prinášajú oproti klasickému vykurovaniu radiátormi množstvo výhod. Teplo vyžarované zo stien či podlahy sa rovnomerne rozkladá v priestore a podstatne znižuje prúdenie vzduchu, čo ocenia nielen rodiny s malými deťmi ale aj alergici. Sálavé systémy nezaberajú miesto, nevyžadujú prakticky žiadnu údržbu, a čo je najdôležitejšie - šetria prevádzkové náklady.
Podlahové vykurovanie

Podlahové vykurovanie s rúrkami gabotherm® je systém, ktorý spĺňa najnáročnejšie kritériá a jeho výhody ocení architekt, montážnik i užívateľ.

Read more
Stenové vykurovanie

Stenové vykurovanie prostredníctvom relatívne vysokej teploty povrchu stien dosahuje rovnomernú teplotu vzduchu v miestnosti, ktorá môže byť výrazne nižšia ako pri klasickom vykurovaní.

Read more
Stropné chladenie

Plošné chladenie stropom či stenami dokáže zabezpečiť tepelnú pohodu v horúcich letných dňoch, bez potreby použitia klimatizácie. Plošné chladenie odbúrava tepelnú záťaž najprirodzenejším spôsobom – sálaním.

Read more