SK

Katalóg produktov

Inovácie, špičkové materiály, hľadanie najlepších riešení a ich prispôsobenie potrebám používateľov – to charakterizuje produkty WOLF najlepšie.

V našej ponuke nájdete komplexné systémy pre oblasť vzduchotechniky, ohrev vody, vetranie s rekuperáciou či reguláciu teploty. Prinášame aj energeticky efektívne riešenia - u nás si môžete vybrať aj výkonné solárne systémy. Veľkou výhodou našich riešení je výborná vzájomná kompatibilita všetkých produktov WOLF a ich dlhá životnosť.

Či už hľadáte plynový kondenzačný kotol, zásobník vody alebo moduly na reguláciu tepla, neváhajte si pozrieť našu komplexnú ponuku. Sme totiž - NASTAVENÍ NA VÁS. Produkty WOLF zabezpečia najvyššiu kvalitu života v každom vnútornom priestore.

PRODUKTOVÉ NOVINKY
WOLF 2020/2021

Pravidelne dopĺňame a obmieňame naše portfólio produktov, pretože trendy na trhu vykurovacích a vetracích systémov sa hýbu rýchlo dopredu. Dôraz je kladený na vysokú efektívnosť a výkon produktov, nízku spotrebu energie, využívanie alternatívnych zdrojov energie a vysoký komfort koncových užívateľov produktov a zariadení.

NOVINKY WOLF

PLYNOVÉ KONDENZAČNÉ KOTLY A TEPELNÉ ČERPADLÁ

KONDENZAČNÉ KOTLY STREDNÝCH A VYŠŠÍCH VÝKONOV

SOLÁRNE SYSTÉMY

VETRANIE OBYTNÝCH PRIESTOROV

ZÁSOBNÍKY A OHRIEVAČE VODY

REGULÁCIA/WRS

OHRIEVAČE A CHLADIČE VZDUCHU PRE STREDNÉ A VEĽKÉ OBJEKTY