SK
Worldwide Partner
Loading Spinner Animation
Replaced with Ajax Call
SK
SK

PORTÁL WOLF PROFI

Sme nastavení na Váš úspech!

Pracovať efektívne sa vždy vyplatí. Na Portáli WOLF Profi nájdete všetko, čo ako odborný partner potrebujete pre svoju každodennú spoluprácu s WOLF-om. Prehľad produktov, rozsiahlu ponuku služieb, nástroje na ľahšiu prácu, semináre WOLF či  množstvo podkladov na stiahnutie. Profi zóna WOLF je k dispozícii všetkým odborným partnerom. 

TO NAJDôLEžITEJšIE. PREHĽADNE.

S jedným klikom k požadovanému cieľu.

WOLF NÁSTROJE A DIGITÁLNE SLUŽBY

Využite naše know-how

Využívajte naše digitálne a online nástroje priamo v kancelárii a uľahčíte si projektovanie, či spracovanie cenovej ponuky.

Konfigurátor ErP
Návrhový program CWL
Hydraulické schémy
Portál SmartSet
APLIKÁCIA PRE NÁHRADNÉ DIELY
2-minútový konfigurátor
LH konfigurátor
BIM Browser

PRODUKTY WOLF

Zdroje tepla, solárne systémy, vetranie obytných priestorov, vetracie a klimatizačné systémy - všetko z jednej ruky, všetko s inovatívnym regulačným systémom

Ucelený prehľad o našom sortimente získate v Katalógu produktov, v ktorom môžete prechádzať medzi jednotlivými produktovými skupinami, alebo jednotlivými výrobkami. 

WOLF DOKUMENTY NA STIAHNUTIE

Keď potrebujete rýchlo technické podklady
WOLF_Profi_Einstieg_Downloads.jpg

V časti "Dokumenty na stiahnutie" pre profesionálov máte neustále k dispozícii všetky dôležité dokumenty k výrobkom WOLF, k systémom WOLF. Od cenníkov, softvéru, obrázkov, log až po certifikáty – nájdete tu všetko, čo pri svojej práci potrebujete.

K dokumentom na stiahnutie

SLUŽBY WOLF -
JASNÉ VÝHODY PRE VAŠE PODNIKANIE

WOLF_Profi-Einstieg_Service.jpg

Aby vaše každodenné podnikanie prebiehalo bez ťažkostí, nájdete si v našej servisnej zóne rýchlu a jednoduchú pomoc a množstvo informácií . Máme všetko, čo od kompetentného zákazníckeho servisu očakávate.

WOLF AKADÉMIA

Školenia a semináre od odborníkov pre odborníkov.

WOLF školenia a semináre - viac vedieť prináša aj väčší úspech. Odborný tím Akadémie WOLF v Brne má pre Vás pripravené odborné školenia. 

Zistite viac

EŠTE NIE STE NÁŠ ODBORNÝ PARTNER?
ZOZNÁMTE SA S NAMI

Požiadajte o registráciu alebo kontaktujte najbližšieho zástupcu WOLF. Radi vás zoznámime s výhodami partnerstva s nami.

Kontakty - obchodný tím