SK
  • Home
  • Vykurovanie - Profi

VYKUROVANIE - PROFI

Sme nastavení na váš úspech!

Pracovať efektívne sa vždy vyplatí. Na stránke VYKUROVANIE - Profi nájdete všetko, čo ako náš odborný partner pre vykurovanie a vetranie potrebujete pre vašu každodennú spoluprácu s WOLF-om. Prehľad produktov, rozsiahlu ponuku služieb, nástroje na rýchlejšiu a jednoduchšiu prácu, semináre a webináre WOLF, či množstvo potrebných dokumentov na stiahnutie. Profi zóna WOLF je k dispozícii všetkým odborným partnerom.

TO NAJDôLEžITEJšIE. PREHĽADNE.

S jedným klikom k požadovanému cieľu.

WOLF NÁSTROJE A DIGITÁLNE SLUŽBY

Využite naše know-how

Využívajte naše digitálne a online nástroje priamo v kancelárii a uľahčíte si projektovanie, či spracovanie cenovej ponuky.

Konfigurátor ErP
Návrhový program CWL
Hydraulické schémy
Portál SmartSet
APLIKÁCIA PRE NÁHRADNÉ DIELY
2-minútový konfigurátor
LH konfigurátor
BIM Browser

PRODUKTY WOLF

Zdroje tepla, solárne systémy, vetranie obytných priestorov, vetracie a klimatizačné systémy - všetko z jednej ruky, všetko s inovatívnym regulačným systémom

Ucelený prehľad o našom sortimente získate v Katalógu produktov, v ktorom môžete prechádzať medzi jednotlivými produktovými skupinami, alebo jednotlivými výrobkami. 

WOLF DOKUMENTY NA STIAHNUTIE

Potrebujete rýchlo technické podklady alebo iné dokumenty?
WOLF_Profi_Einstieg_Downloads.jpg

V časti "Dokumenty na stiahnutie" pre profesionálov máte neustále k dispozícii všetky dôležité dokumenty k výrobkom WOLF, k systémom WOLF. Od cenníkov, softvéru, obrázkov, log až po certifikáty – nájdete tu všetko, čo pri svojej práci potrebujete.

K dokumentom na stiahnutie

SLUŽBY WOLF -
JASNÉ VÝHODY PRE VAŠE PODNIKANIE

WOLF_Profi-Einstieg_Service.jpg

Aby vaše každodenné podnikanie prebiehalo bez ťažkostí, nájdete si v našej servisnej zóne rýchlu a jednoduchú pomoc a množstvo informácií . Máme všetko, čo od kompetentného zákazníckeho servisu očakávate.

WOLF AKADÉMIA

Školenia a semináre od odborníkov pre odborníkov.

WOLF školenia a semináre - viac vedieť prináša aj väčší úspech. Odborný tím Akadémie WOLF v Brne má pre Vás pripravené odborné školenia. 

Zistite viac

NAŠA 5 ROČNÁ ZÁRUKA WOLF

Bez "Keď" a "Ale".

Kvalitou našich produktov sme si istí, a preto na nich neváhame poskytnúť až 5 ročnú záruku. Platí pre všetky online registrované plynové kondenzačné kotly, tepelné čerpadlá a jednotky komfortného vetrania obytných priestorov. 

Viac informácií o 5 ročnej záruke

EŠTE NIE STE NÁŠ ODBORNÝ PARTNER?
ZOZNÁMTE SA S NAMI

Požiadajte o registráciu alebo kontaktujte najbližšieho zástupcu WOLF. Radi vás zoznámime s výhodami partnerstva s nami.

Kontakty - obchodný tím VYKUROVANIE