SK

Štvrť Zwei

Viedeň, Rakúsko

Komplex budov "Viertel Zwei" patrí k najväčším projektom mestského rozvoja Viedne, predstavuje prehliadku superlatívov a jeden z najdôležitejších veľkých projektov mesta. Na rozlohe 40 000 m² vzniká 90 000 m² kancelárskych a obchodných budov, bytov a hotela. Premyslený klimatizačný systém WOLF zabezpečuje optimálnu klímu. Jazero s veľkolepým parkom vytvára v tomto areáli relaxačnú atmosféru. Najvýraznejší objekt - administratívna veža Hoch zwei - spolu s budovou Plus zwei poskytuje od roku 2009 prístrešie koncernu OMV Group. Pri príležitosti EURO 2008 bol otvorený Hotel zwei – 4-hviezdičkový hotel Courtyard by Marriott.

WOLF je aj tu opäť neoddeliteľnou súčasťou hypermoderného projektu. V impozantných budovách Hotel Zwei, Hoch Zwei a Plus Zwei sa používajú klimatizačné jednotky typového radu KG-TOP. Výber vysoko efektívnych jednotiek s rekuperáciou tepla nechali zodpovední za projekt, projekčná kancelária a realizátor stavby na rozhodnutie WOLF.

Bürogebäude

Administratívne budovy

Na pracovisku je dôležitá koncentrácia, načo je potrebná správna klíma – vykurovacie, klimatizačné a vetracie systémy WOLF sa starajú o optimálnu vnútornú klímu.

Tu sa dozviete viac

Podobné úspešné projekty

  • Werner & Mertz GmbH

    Vysoko udržateľné a ekologické stavby s klimatizačnými jednotkami Wolf.

    Zistite viac

  • Europlaza Wien

    O perfektnú klímu v kancelárskych a konferenčných miestnostiach sa stará 13 klimatizačných jednotiek KG-Top značky Wolf.

    Zistite viac