SK

O2 World

Berlín, Nemecko

So 17 000 miestami je multifunkčná aréna „O2 World“ druhá najväčšia a najmodernejšia aréna v Nemecku. Hala sa dá cez noc zmeniť na arénu s ľadovou plochou, basketbalový štadión, koncertnú sálu alebo operné javisko. Aby bol v priestore O2 World pri každej udalosti aj vhodný vzduch, o to sa stará prepracovaný klimatický systém pozostávajúci celkom zo 41 klimatizačných jednotiek typu Wolf typu KG Top s prietokom vzduchu od 1 400 do 60 000 m³/h.

Takzvané Setups klimatického systému umožňujú podporu špecifickú pre udalosti s prispôsobenou klimatizáciou, prietokom vzduchu a vedením vzduchu a tým regulujú priestorovú teplotu, vlhkosť vzduchu, prietok vzduchu a distribúciu vzduchu v hale. Spolu so svetlom, pyrotechnikou a strojmi na hmlu prispievajú vnútorné klimatické scenáre klimatizačného systému významne k dramaturgii rôznych udalostí a k pocitom pohody návštevníkov. Predpokladom pre dynamizáciu vzduchotechnických systémov sú klimatizačné jednotky, ktoré môžu bezprostredne reagovať na Setups a zaručujú maximálnu flexibilitu a pohotovosť: klimatizačné jednotky WOLF.

PGE Narodowy Nationalstadion

Štadióny & Arény

Kde sa dosahujú špičkové športové výkony, tam sú žiadané aj vykurovacie, klimatizačné a vetracie systémy WOLF, lebo majú najlepšie hodnoty.

Tu sa dozviete viac

Podobné úspešné projekty

  • Allianz Arena

    Modernými klimatizačnými systémami Wolf sa v Allianz aréne ročne ušetrí vyše 3 200 ton CO2.

    Zisitite viac

  • Národný štadión Varšava

    Klimatizačný systém Wolf s klimatizačnými jednotkami typového radu KG-Top sa na štadióne stará o dobrý vzduch.

    Zistite viac