SK

NIVY TOWER
Bratislava

Nový orientačný bod v Bratislave. 125 metrov vysoký Nivy Tower z dielne Benoy Architects. Nivy Tower je smart a vie, čo potrebujete.

Nivy Tower je jedinečný a unikátne umiestnený projekt v srdci novej štvrte Nové Nivy. Teší sa z vynikajúcej dostupnosti verejnou dopravou a vybavenosťou pre cyklistov blízko centra mesta. So 125 metrami sa Nivy Tower stáva najvyššou budovou mesta a ponúkne krásny výhľad z reštaurácie na najvyššom poschodí. Spolu s autobusovou stanicou a nákupným centrom Stanica Nivy vdýchne projekt Nivy Tower nový život a energiu do tejto štvrte a zavŕši rozvoj nového mestského bulváru.

Najvyššia budova na Slovensku má kotolňu umiestnené na streche budovy, takže je to najvyššie umiestnená kotolňa na Slovensku. Pre tento projekt sme dodali 2 kotly WOLF MGK-2, ktoré zabezpečujú vykurovanie a ohrev vody.

VIDEOREFERENCIA - TU

Jednotlivé riešenia v projekte Nivy Tower vychádzajú nielen z potrieb jej budúcich nájomcov, či už ste startup, scale-up, stredná firma alebo korporácia, ale aj samotných zamestnancov. Byť súčasťou Nivy Tower a využívať jeho variabilitu pracovných priestorov tak bude mať vplyv tak na prílev talentov, ako aj na ich rast.

Fasáda z trojskla, smart parkovanie, zázemie pre cyklistov a športovcov, concierge & bike sharing a priame napojenie na zelenú strechu Stanice Nivy robia z tejto unikátnej veže nové srdce Bratislavy.

nivytower.stanicanivy.sk

Zdroj fotografií: web stránka projektu Nivy Tower