SK

Národný štadión
Varšava

Varšava, Poľsko

Aj vo varšavskom Národnom štadióne zabezpečuje klimatizačný systém Wolf so 76 klimatizačnými jednotkami typového radu KG-Top dobrý vzduch. Nová stavba za približne 465 mil. EUR pre šampionát UEFA EURO 2012 v Poľsku a na Ukrajine disponuje kapacitou 55 000 miest na sedenie. Architektonickým vrcholom je nosná konštrukcia fasád z 32-metrových rúrkových podpier a konštrukcia visutej strechy.Na otvorenie 6. septembra 2011 bol dohodnutý testovací medzištátny zápas medzi Poľskom a Nemeckom. Počas majstrovstiev Európy sa na Varšavskom národnom štadióne odohralo celkovo päť zápasov vrátane otváracieho zápasu, aj štvrťfinále a semifinále.

Na Národnom štadióne vo Varšave je nainštalovaných okolo 76 klimatizačných jednotiek radu KG Top – od KG Top 64 po KG Top 450. Spolu bolo zabudovaných v celom klimatizačnom systéme 972 multifunkčných jednotiek. Všetky jednotky sú vybavené systémami na rekuperáciu tepla. Celkový objem zariadení WOLF predstavoval 80 kamiónov, ich dodávku zabezpečilo deväť kamiónov kyvadlovou prepravou.

PGE Narodowy Nationalstadion

Štadióny & Arény

Kde sa dosahujú špičkové športové výkony, tam sú žiadané aj vykurovacie, klimatizačné a vetracie systémy WOLF, lebo majú najlepšie hodnoty.

Tu sa dozviete viac

Podobné úspešné projekty

  • Allianz Arena

    Modernými klimatizačnými systémami Wolf sa v Allianz aréne ročne ušetrí vyše 3 200 ton CO2.

    Zistite viac

  • Arena Nationala

    K technickému vybaveniu patrí okrem iného najmodernejší klimatizačný systém značky Wolf.

    Zistite viac