SK

HAMELN - RDS
Modra

Nadnárodná spoločnosť hameln rds a.s. so sídlom materskej spoločnosti v Nemecku a dcérskou spoločnosťou na Slovensku ponúka kompletné služby pre zavádzanie farmaceutických produktov na trh. Poskytuje komplexné poradenstvo a služby pre zákazníkov v oblasti farmácie, biotechnológie, chémie a medicínskej technológie.

Rekonštrukcia kotolní známeho poskytovateľa farmaceutických služieb, ktorý sa zaoberá vývojom a výrobou farmaceutických výrobkov sa uskutočnila v roku 2018. Spoločnosť WOLF disponuje nielen malými kotlami pre rodinné domy a menšie objekty, ale dodáva riešenia a produkty aj pre veľké kotolne alebo náročnejšie projekty. Veľkú časť referencií spoločnosti Wolf Slovenská republika tvoria práve riešenia menších alebo veľkých kotolní.

Kde sa projekt nachádza: Spoločnosť hameln rds má sídlo v Modre, priamo medzi vinohradmi na úpätí Malých Karpát. Poloha tohto závodu je veľmi výhodná, pretože mesto Modra sa nachádza len 29 kilometrov od hlavného mesta Slovenskej republiky - Bratislavy s výborným napojením na diaľnicu D1.

O projekte: Spoločnosť hameln rds sa zameriava na rôzne kroky pri vývoji a výrobe farmaceutických výrobkov – či už ide o analytický a galenický vývoj farmaceutických výrobkov, kontrolu kvality farmaceutických výrobkov alebo aj predklinické a toxikologické testovanie.

Čo sme zrealizovali: Pre tento vysoko špecializovaný výrobný podnik sme v rámci projektu rekonštrukcie kotolní dodali: 3 kotly MGK-2 300, 3 kotly MGK-2 470, 2 ovládacie moduly BM-2, 2 kaskádové moduly KM-2, 6 modulov zmiešavača MM-2 a 6 neutralizačných jednotiek.

Čím sú uvedené zariadenia špecifické: Kotly MGK-2: Plynový kondenzačný kotol na kondenzačnú prevádzku a ohrev vody na zemný plyn E, LL. Rozsah modulácie 17‒ 100 % s normovaným stupňom využitia Hi do 110 %. Kotly MGK-2 majú extrémne tichú prevádzku a integrovanú spalinovú klapku na kaskádovú prevádzku. V rámci kaskádovej prevádzky je možne zapojiť až 5 kotlov MGK-2, ktoré ovládate prostredníctvom jedného ovládacieho modulu s možnosťou ovládania na diaľku - smarfónom, tabletom alebo počítačom. Ich kompaktná konštrukcia prejde cez dvere so šírkou 80 cm.

www.hameln-rds.sk

Zdroj fotografií: web stránka hameln-rds