SK

Europlaza Wien

Viedeň, Rakúsko

Euro Plaza je biznis park vo Viedni-Meidlingu s úžitkovou plochou 212 000 m², ktorý navrhla viedenská architektonická kancelária Neumann a partneri.Znakom najmodernejšieho kancelárskeho komplexu vo Viedni je moderná a vysoko kvalitná fasáda z ocele, skla a hliníka. Perfektnú klímu v priestoroch zabezpečuje klimatizačný systém WOLF pozostávajúci z 13 klimatizačných jednotiek. Stavba sa začala v roku 2001 a je rozdelená celkom do siedmich etáp výstavby. Už v dokončených budovách si založili hlavné rakúske pobočky mnohé známe koncerny a značky. Tak od roku 2002 je tu centrála spoločnosti Microsoft Austria.Sídlia tu aj Sony Austria a Hewlett Packard s približne 1 000 pracovníkmi.

Pokiaľ ide o klímu, moderné kancelárske priestory v biznis parku Euro Plaza spĺňajú najvyššie nároky. Okrem vonkajšej ochrany pred slnkom sú budovy vybavené bezprievanovým chladením pomocou chladiacich tyčí a mechanickým vetraním a odvetraním všetkých priestorov. 13 klimatizačných jednotiek KG-Top značky Wolf zabezpečuje 2-násobnú výmenu vzduchu v kancelárskych priestoroch a 6-násobnú výmenu vzduchu v konferenčných a zasadacích miestnostiach.

Bürogebäude

Administratívne budovy

Na pracovisku je dôležitá koncentrácia, načo je potrebná správna klíma – vykurovacie, klimatizačné a vetracie systémy WOLF sa starajú o optimálnu vnútornú klímu.

Tu sa dozviete viac

Podobné úspešné projekty

  • Štvrť Zwei

    V ultramoderných budovách bol zabudovaný vysoko efektívny klimatizačný systém Wolf.

    Zistite viac