SK

Bytové domy POD OSTROU
Lednické Rovne

Bytové domy Pod Ostrou sú vhodným riešením pre všetkých, ktorí hľadajú príjemnú lokalitu pár minút od centra mesta. Oblasť s nádhernými výhľadmi na Biele Karpaty sa nachádza v meste Lednické Rovne v časti Kopánky.

V časti Kopánky v obci Lednické Rovne bol realizovaný projekt bytových domov Pod Ostrou. Spája benefit lokality situovanej pár minút od centra obce s nádhernými výhľadmi na Biele Karpaty.

Kde sa projekt nachádza: Projekt Pod Ostrou je umiestnený na juhu obce Lednické Rovne. Tie patria do okresu Púchov. Zo západu ich ohraničujú Biele Karpaty a z východu Strážovské vrchy. Nachádza sa tu aj známy historický park, ktorý je v blízkosti práve bytového domu Pod Ostrou. Je to príjemné miesto na oddych a relax, ktoré obyvateľom bytového domu ponúka široké spektrum možností trávenia voľného času.

O projekte: Dva nadčasové 5-podlažné bytové domy spĺňajú všetky požiadavky na vysnívané bývanie. Nájdete v nich celkovo 42 bytov s vlastným parkovacím státím. Štandardom oboch bytových domov je výťah a bezbariérový prístup pre zachovanie najvyššej úrovne komfortu obyvateľov. Bytové domy sú situované v príjemnej lokalite s ľahko dostupnou občianskou vybavenosťou. V areáli nájdete aj detské ihrisko a veľké množstvo zelene.

Čo sme zrealizovali: Pre tento moderný a praktický projekt sme dodali 6 kotlov WOLF FGB-35, ktoré zabezpečujú ohrev vody a vykurovanie, ktoré je realizované prostredníctvom 2250 m2 podlahového vykurovania značky Gabotherm®.

Čím je kotol WOLF FGB-35 špecifický: Plynový kondenzačný kotol FGB efektívne získava kondenzačné teplo zo spalín. Táto moderná ekologická technológia šetrí cennú energiu a zabezpečuje optimálny vykurovací komfort. Kotol je tiež kompatibilný s regulačným systémom WOLF.

www.bytypodostrou.sk


Zdroj fotografií: web stránka BD Pod Ostrou