SK

Allianz aréna

Mníchov, Nemecko

WOLF patrí k vedúcim špecialistom na úpravu vzduchu športových štadiónov – národných a medzinárodných. Klimatizačné jednotky  WOLF sa starajú okrem AWD-arény v Hannoveri, Westfalenstadion v Dortmunde, Volkswagen-arény vo Wolfsburgu alebo štadióna Bernabeu v Madride, či Allianz arény Mníchov, najkrajšieho a najmodernejšieho futbalového štadióna Európy, o dobrý vzduch v priestore a príjemné teploty v lóžach, reštauráciách, kanceláriách a katakombách.

Použilo sa 54 klimatizačných jednotiek s rekuperáciou tepla s prietokom vzduchu do 45 000 m³ za hodinu. Podľa oficiálnych údajov prevádzkovateľa preteká v sedemposchodovej stavbe a v najväčšom membránovom plášti na svete za masami divákov cez klimatizačný systém okolo milióna kubických metrov vzduchu za hodinu. Technickými zvláštnosťami klimatizačných jednotiek WOLF sú viaceré integrované komponenty rekuperácie tepla šetriace energiu ako rotačné výmenníky tepla a krížové výmenníky tepla. Systém rekuperácie tepla klimatizačného systému usporí ročne vyše 3 200 ton CO2.

PGE Narodowy Nationalstadion

Štadióny & Arény

Kde sa dosahujú špičkové športové výkony, tam sú žiadané aj vykurovacie, klimatizačné a vetracie systémy WOLF, lebo majú najlepšie hodnoty.

Tu sa dozviete viac

Podobné úspešné projekty

  • O2 World

    Moderný klimatizačný systém Wolf sa v najmodernejšej aréne Nemecka stará o vnútornú klímu.

    Zistite viac

  • Národný štadión Varšava

    Klimatizačný systém Wolf s klimatizačnými jednotkami typového radu KG-Top sa na štadióne stará o dobrý vzduch.

    Zistite viac