SK

MALI BY STE O NÁS VEDIEŤ, ŽE...

... sme jedným z popredných dodávateľov systémov vykurovania a vetrania. Aktívne sa zaujímame o dosiahnutie čo najlepšieho súkromného aj pracovného vnútorného prostredia. SME TOTIŽ NASTAVENÍ NA VÁS.

Sme doma nielen na Slovensku, ale aj v bavorskom Mainburgu a v ďalších 60 krajinách po celom svete. Vykurovaciu a vetraciu techniku WOLF nájdete od Červenej radnice v Berlíne až po moskovský Kremeľ. Aktívne spolupracujeme s projektantmi, montážnikmi i koncovými zákazníkmi pri projektovaní a kombinovaní komponentov v oblasti vykurovania, soláru, vetrania a vzduchotechniky. Jednoducho povedané: staráme sa o optimálne vnútorné prostredie – od rodinných domov až po administratívne budovy a priemyselné podniky.

PROFIL SPOLOČNOSTI ZLEPŠUJEME KVALITU ŽIVOTA...

... lebo stredobodom nášho záujmu a práce sú ľudia. Dennodenne sa stretávame so základnými ľudskými potrebami: s teplom, teplou vodou a čerstvým vzduchom. WOLF - NASTAVENÝ NA MŇA vystihuje naše smerovanie.

Prečítajte si o nás viac

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI
Z NEMECKA NA SLOVENSKO A DO SVETA

Spoločnosť Wolf Slovenská republika pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991, keď ešte na trhu figurovala pod názvom K K H spol. s r.o.

História našej spoločnosti

PODUJATIA
RADI SA S VAMI STRETNEME

Každoročne sa zúčastňujeme na viacerých odborných podujatiach, na ktorých môžete stretnúť našich zástupcov, prezrieť si vystavené portfólio produktov alebo sa poradiť s odborníkmi na vykurovanie, vetranie a vzduchotechniku.

Prehľad podujatí

AKTUALITY
WOLF, S WOLFOM A O WOLFE

V odborných ale aj lifestylových periodikách priebežne informujeme o našich produktoch, službách a pripravovaných novinkách.

Všetky články o WOLFe

WOLF
VO SVETE

Prostredníctvom 7 dcérskych spoločností a 60 obchodných partnerov je spoločnosť WOLF zastúpená na celom svete.

Medzinárodní obchodní partneri

Referencie

„Všetko na jednom mieste“ dostávajú zákazníci, architekti a projektanti od spoločnosti WOLF vďaka komplexnej systémovej koncepcii riešení a ponúk. SME TOTIŽ NASTAVENÍ NA VÁS. Právom sme hrdí na svoju prácu.

Pozrite si naše vybrané referencie

NÁJDETE NÁS NA CELOM SLOVENSKU

Sme vám k dispozícii prostredníctvom našich obchodno-technických reprezentantov.

KONTAKTY

Naše obchodné tímy pre oblasť vykurovania, vetrania a vzduchotechniku sú vám k dispozícii v rámci celej Slovenskej republiky. Neváhajte nás kontaktovať.

Kontakty