SK

WOLF AirPurifier
Vysoko výkonný čistič vzduchu

Jednotka v boji proti vírusom a baktériám!

Čistička vzduchu WOLF AirPurifier s HEPA filtrom pre rýchle zabezpečenie čistého vzduchu v interiéri. 

Odborníci sa zhodujú, že počas aktuálnej situácie je možné udržať prenos vírusov pod kontrolou alebo minimalizovať ho iba pomocou dobrého a dostatočného vetrania alebo filtrovania vzduchu v miestnostiach. Čím je vonkajšia teplota nižšia, tým je pravidelné a intenzívne vetranie menej komfortné. Vzniká prievan, uniká teplo z interiéru, čím sa znižuje komfort v miestnosti a je nevyhnutné na vetranie stále myslieť.

S novým čističom vzduchu WOLF „AirPurifier“ prichádza priestorovo úsporné a okamžite použiteľné riešenie na cirkuláciu vzduchu a filtrovanie aerosólov. Čistič vzduchu WOLF je určený pre miestnosti s veľkosťou 60 - 120 m2 (na 1 zariadenie) a filtruje vzduch v miestnosti pomocou vysoko výkonného HEPA filtra a dodatočného filtra s aktívnym uhlím. Vďaka tomu je vhodný do interiérov s nedostatočným vetraním vo verejných a komerčných budovách, ako sú: školy, škôlky, univerzity, kancelárie, hotely, reštaurácie, čakárne u lekárov, opatrovateľské domy a fitnescentrá.

Hygiena vzduchu v interiéroch teraz potrebuje rýchle riešenie - WOLF rozširuje výrobu o profesionálny vysoko výkonný čistič vzduchu

Súčasná pandémia koronavírusov predstavuje pre naše školy, škôlky a centrá starostlivosti o deti významné výzvy. Prerušované vetranie významne znižuje koncentráciu aerosólov, v chladnom období ho však nemožno vykonávať tak dôsledne, ako by to bolo potrebné. Teraz je čas na rýchle a efektívne riešenia, ktoré umožnia našim vzdelávacím inštitúciám v nasledujúcich mesiacoch efektívne fungovať. "Čističky vzduchu, ako je čistička vzduchu od spoločnosti WOLF, sú v súčasnej situácii naliehavo potrebné. Ako odborníci na vnútorné prostredie sme chceli pohotovo pomôcť. Preto sme sa rozhodli previesť časť našich výrobných kapacít na čističku vzduchu, aby sme tým umožnili dosiahnuť zdravé vnútorné prostredie čo najväčšiemu počtu škôl." vysvetľuje Dr. Thomas Kneip, generálny riaditeľ spoločnosti WOLF GmbH.

Vďaka „princípu plug & play“ možno kompaktný čistič vzduchu WOLF ľahko nastaviť a zapnúť bez špeciálneho personálu. Systém čistenia vzduchu je možné použiť okamžite a je potrebné ho pripojiť k napájaniu iba pomocou štandardnej zástrčky. Prístroj pracuje veľmi ticho a vďaka svojej šesťnásobnej rýchlosti filtrácie vzduchu za hodinu zaisťuje účinné zníženie pachov, znečisťujúcich látok a aerosólov vo vzduchu, a to aj pri zatvorených oknách. Hladký povrch zaisťuje hygienickú prevádzku striktne v súlade s nemeckou normou VDI 6022. Vývoj a výroba AirPurifier v Nemecku zaručuje jeho vysokú kvalitu.