SK

WOLF, S WOLFOM A O WOLFE

V odborných ale aj lifestylových periodikách priebežne informujeme o našich produktoch, službách a pripravovaných novinkách. Pokiaľ ste niektorý článok nezachytili alebo sa chcete k nemu vrátiť, tak sa začítajte do ich sumáru.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Vzduchotechnické jednotky WOLF KG Flex sa dokážu prispôsobiť každému projektu

S cieľom poskytnúť maximálnu voľnosť pri dimenzovaní a návrhu vzduchotechnických systémov séria KG Flex ponúka flexibilné a vysoko efektívne riešenie pre všetky typy projektov: prepracovaný dizajn, možnosť umiestnenia aj vo veľmi stiesnených priestoroch, ako aj technológie pre úpravu procesného vzduchu.

Viac informácií

WOLF SA STAL PARTNEROM
ONE OCEAN FOUNDATION

S najmodernejšími vykurovacími a vetracími technológiami stanovuje spoločnosť WOLF GmbH medzinárodné štandardy v oblasti energetickej účinnosti a šetrnosti ku celosvetovej klíme a je tiež príkladom v oblasti udržateľnosti. Teraz sa zaviazala podporiť nadáciu One Ocean Foundation - neziskovú organizáciu, ktorej poslaním je chrániť morské prostredie podporou riešení na ochranu oceánov.

Viac informácií

WOLF AirPurifier
Proti vírusom a baktériám!

Vysoko výkonný čistič vzduchu WOLF AirPurifier s HEPA filtrom H14 pre rýchle zabezpečenie čistého vzduchu v interiéri je novinkou zimnej sezóny. Jedno zariadenie perfektne vyčistí vzduch v miestnosti s plochou do 120 m2 a s objemom vzduchu 1200 m3. Zachytí viac ako 99,995% častíc! Navyše je to najtichšie zariadenie vo svojej triede!

Viac o WOLF AirPurifier

COVID-19: Štúdia disperzie častíc

Ako sa šíria vírusy kvapôčkovou infekciou už vieme. Štúdia WOLF sa zameriava najmä na školy - a to konkrétne na jednotlivé triedy so žiakmi. Zistilo sa, že aj napriek aktívnemu vetraniu prostredníctvom otvorených okien sa v interiéri môžu vyskytovať vysoké koncentrácie aerosolov.

Celá štúdia

Tepelné čerpadlo WOLF CHA
s certifikátom HP Keymark

Spoločnosť WOLF získala medzinárodný certifikát HP Keymark pre tepelné čerpadlo vzduch/voda WOLF CHA-Monoblock - konkrétne pre modely WOLF CHA-07/400V a CHA-10/400V.

Viac informácií