SK

BLUE STREAM® -
IDEA AKO DOSIAHNUŤ VYŠŠIU EFEKTÍVNOSŤ

Prečo sú kondenzačné kotly spoločnosti WOLF jednoducho lepšie.

Zoznámte sa s našimi mimoriadne efektívnymi kondenzačnými kotlami: vďaka technológii BLUE STREAM sú ešte úspornejšie a výkonnejšie. Údržba na diaľku cez internet? Spojenie so smartfónom? Automatická kalibrácia nastavenia spaľovania? To sú iba niektoré z mnohých jedinečných vlastností, zabalených v celkom novom dizajne.

VÝHODY
V SKRATKE

Koncept efektívnosti spoločnosti WOLF s názvom BLUE STREAM® je v porovnaní s doterajšími kondenzačnými kotlami založený na štyroch základných výhodách:
Minimálna spotreba v pohotovostnom režime (Standby)

Všetky zariadenia spoločnosti WOLF sa tradične vyznačujú nízkou spotrebou v pohotovostnom režime, čo vyzdvihujú aj mnohé spotrebiteľské testy. A znova sme ju zlepšili. Veď fosílne palivo (plyn) je čoraz drahšie, rovnako ako elektrická energia.

Inteligentné riadenie čerpadiel zabezpečuje optimálne využitie kondenzácie /výhrevnosti

Postará sa o to aj inteligentné riadenie čerpadla, ktoré navyše znižuje potrebu pomocnej elektrickej energie. Nijaký prepúšťací ventil, nijaké zvyšovanie teploty spiatočky – s cieľom dosiahnuť optimálnu výhrevnosť. 

Modulujúci horák prispieva k čistejšiemu spaľovaniu a dlhšej životnosti

Plyn: regulácia spaľovania s automatickou kalibráciou a prispôsobením sa rôznym druhom plynu znamená, že nemusíte nastavovať pomer plynu a vzduchu, hoci sa charakter plynu mení (napr. primiešavaním bioplynu) a moduluje až do minimálneho výkonu 1,8 kW.

Pre plynové zariadenia to znamená menej štartov horáka, nižšie náklady na elektrinu, extrémne nízke emisie a najvyššiu efektívnosť.

Inteligentná regulačná technika

Inteligentná regulácia, ktorú si nastavíte a optimalizujete cez smartfón alebo počítač, vám ako prevádzkovateľovi umožní precíznu reguláciu spotreby tepla. „Smart Home“ je čarovný názov inteligentnej sieťovej regulácie zariadenia.

Vykurovacie systémy WOLF s technológiou BLUE STREAM®

Kondenzačné kotly spoločnosti WOLF typového radu CGB-2 vás svojimi hodnotami rýchlo presvedčia.

Gasflamme

Plynové vykurovacie systémy
s BLUE STREAM®

Najobľúbenejší spôsob vykurovania na Slovensku – plynové vykurovanie  – sa stáva ešte účinnejší. S plynovými kondenzačnými kotlami s technológiou BLUE STREAM® spoločnosti WOLF.

Tu sa dozviete viac