SK

Čo hovorí v prospech spoločnosti WOLF?

Príjemná vnútorná klíma je aj otázkou dôvery. S vykurovaním, vetraním a zásobníkmi vody od spoločnosti WOLF sa môžete spoľahnúť na kvalitu Made in Germany.

Ak sa rozhodnete pre spoločnosť WOLF, môžete si byť istí, že všetky komponenty systému sú dokonale zladené. Práve to je dôležité, ak vám záleží na optimálnej vnútornej klíme. Vďaka inovatívnym riadiacim modulom spolu so špičkovou technológiou vykurovania, vetrania a zásobníkov vody si môžete doma vytvoriť preesne takú klímu, akú si želáte. Podľa vašich individuálnych potrieb a potrieb celej rodiny.

Zariadenia vyrábame v závode v bavorskom Mainburgu a podliehajú nemeckým štandardom. Nielen, že sú naše produkty Made in Germany, ale znamená to aj vysokú úroveň sociálnych štandardov na pracoviskách. A ideme ešte ďalej:

  • Veríme kvalite svojich produktov, preto ponúkame 5-ročnú záruku.
  • Vďaka technológii BLUE STREAM® garantujeme minimálnu spotrebu a maximálnu ochranu životného prostredia, ktorá prekračuje požiadavky zákonov.

S Bluestream® JE VAŠE ZARIADENIE EFEKTÍVNEJŠIE

S minimálnou spotrebou pri standby, energeticky úsporným riadením čerpadiel a inteligentnou reguláciou môžete šetriť energiu a chrániť životné prostredie. Tu sa o našej efektívnej technológii BLUE STREAM® dozviete viac.

Tu sa dozviete viac

NAŠA 5-ROČNÁ ZÁRUKA WOLF

Bez "Keď" a "Ale".

Pre Vašu pohodu je veľmi dôležitá optimálna vnútorná klíma. Bezplatne sa zaregistrujte, získajte 5-ročnú záruku a vychutnávajte si novú kvalitu života.  

Tu sa dozviete viac

SME VAŠI ODBORNÍCI
NA VNÚTORNÚ KLÍMU

Potreba tepla, vody a vzduchu existuje od počiatkov ľudstva. Vytvárame podmienky, aby ste doma mali optimálnu vnútornú klímu podľa individuálnych potrieb. Tu sa dozviete viac o značke WOLF a o tom, ako môže naša technológia prispieť k vášmu pocitu pohody.

Tu sa dozviete viac