SK

5 ročná záruka
VYNECHÁVAME „KEĎ“ A „ALE"...

... 5 ROČNÁ ZÁRUKA PRE VŠETKÝCH

Kvalitou našich produktov sme si istí, a preto na nich neváhame poskytnúť až 5 ročnú záruku. Platí pre všetky online registrované plynové kondenzačné kotly, tepelné čerpadlá a jednotky komfortného vetrania obytných priestorov.

Aktívne sa zaujímame o dosiahnutie čo najlepšieho súkromného aj pracovného vnútorného prostredia. Využite to a bezplatne sa zaregistrujte, získajte 5 ročnú záruku a vychutnávajte si novú kvalitu života. WOLF - NASTAVENÝ NA MŇA vystihuje naše smerovanie.

  • 5 ročná záruka na všetky WOLF zdroje tepla a jednotky komfortného vetrania obytných priestorov, uvedené do prevádzky na Slovensku po 1. 5. 2018.  
  • Platí aj pre všetky WOLF systémové komponenty (príslušenstvo), ktoré patria k hore uvedeným produktom a boli súčasne uvedené do prevádzky. (Tieto komponenty je potrebné zaregistrovať.)
  • Plnohodnotná 5 ročná záruka na materiál a prácu.
  • V prípade záručného plnenia Vám ušetríme čas, starosti a stres. 
  • Personalizované osvedčenie o 5 ročnej záruke po registrácii zariadenia.  JEDNODUCHÝ ŽIVOT
S WOLF 5 ROČNOU ZÁRUKOU

Poradenstvo a Nákup

Pred kúpou WOLF zariadenia sa poraďte o podmienkach záruky s našim WOLF zákazníckym servisom, s obchodnými zástupcami WOLF prípadne s montážnou alebo servisnou firmou.

Registrácia online

Využite online-registráciu zakúpeného zariadenia a komponentov. Pripravte si sériové číslo, ktoré stačí na tejto stránke zadať a vyplňte krátky formulár na uskutočnenie registrácie.

Plnenie záruky bez zádrheľov

Pre plnenie záruky je potrebné dokladovať inštaláciu zariadení ako aj ich pravidelnú údržbu autorizovaným servisným technikom WOLF. Uvedené platí aj pri servisných súpravách WOLF v prípade kondenzačných kotlov.

REGISTRUJTE SA RÝCHLO
A JEDNODUCHO

Zadajte 18 alebo 24-miestne sériové číslo zariadenia WOLF. To nájdete na typovom štítku zariadenia WOLF.
Sériové číslo

*Ochrana osobných údajov: Kupujúci/konečný spotrebiteľ poskytnutím svojich osobných údajov spoločnosti Wolf Slovenská republika v registračnom formulári 5 ročnej záruky v rozsahu: meno, priezvisko, adresa inštalácie, tel. č./mobil, e-mail berie na vedomie, že spoločnosť ako prevádzkovateľ v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia EP (EÚ) 2016/679 („GDPR“) bude spracúvať jeho osobné údaje v uvedenom rozsahu na účel uplatnenia 5 ročnej záruky v informačnom systéme Wolf 5 ročná záruka. Kupujúci/konečný spotrebiteľ ako dotknutá osoba nájde na slovensko.wolf.eu/ochrana-udajov všetky informácie o ochrane osobných údajov a jeho právach.

CHCETE VEDIEŤ VIAC?

Máte ešte otázky alebo nejasnosti k našej 5 ročnej záruke? Napíšte nám a my sa vám obratom ozveme:

Kontaktný formulár

...alebo si prečítajte:

Najčastejšie otázky