SK

5 ročná záruka
Bez "keď" a "ale"

Platí pre všetky online registrované plynové kondenzačné kotly, tepelné čerpadlá a jednotky komfortného vetrania obytných priestorov.

Pre Vašu pohodu je veľmi dôležitá optimálna vnútorná klíma. Bezplatne sa zaregistrujte, získajte 5 ročnú záruku a vychutnávajte si novú kvalitu života. 

  • 5 ročná záruka na všetky WOLF zdroje tepla a jednotky komfortného vetrania obytných priestorov, uvedené do prevádzky na Slovensku po 1.5.2018.  
  • Platí aj pre všetky WOLF systémové komponenty (príslušenstvo), ktoré patria k hore uvedeným produktom a boli súčasne uvedené do prevádzky. (Tieto komponenty je potrebné zaregistrovať)
  • Plnohodnotná 5 ročná záruka na materiál a prácu.
  • V prípade záručného plnenia Vám ušetríme čas, starosti a stres. 
  • Personalizované osvedčenie o 5-ročnej záruke po registrácii zariadenia.  



Takto jednoducho funguje
WOLF 5 ročná záruka

Poradenstvo & Nákup

Poraďte sa pred kúpou WOLF zariadenia o podmienkach záruky s naším WOLF zákazníckym servisom, s obchodnými zástupcami WOLF popr. montážnou / servisnou firmou. 

Registrácia online

Online-registrácia zariadenia a komponentov po zadaní sériového čísla na tejto stránke.

Buďte bez starostí v prípade plnenia záruky

Uvedenie do prevádzky a pravidelná údržba autorizovaným servisným technikom WOLF a servisnej súpravy WOLF (v prípade kondenzačných kotlov). Vyžaduje sa dokladovanie v prípade plnenia záruky. 

REGISTRÁCIA

Máte záujem získať 5-ročnú záruku? Zanechajte nám Vašu e-mailovú adresu, budeme Vás kontaktovať a spracujeme s Vami registráciu. Pre registráciu budú potrebné Vaše osobné údaje*, adresa inštalácie, zoznam zariadení, ktoré sa budú registrovať, dátum uvedenia do prevádzky a kto zariadenie do prevádzky uviedol.

*Ochrana osobných údajov: Kupujúci/konečný spotrebiteľ poskytnutím svojich osobných údajov spoločnosti Wolf Slovenská republika v registračnom formulári 5-ročnej záruky v rozsahu: meno, priezvisko, adresa inštalácie, tel. č./mobil, e-mail berie na vedomie, že spoločnosť ako prevádzkovateľ v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia EP (EÚ) 2016/679 („GDPR“) bude spracúvať jeho osobné údaje v uvedenom rozsahu na účel uplatnenia 5-ročnej záruky v informačnom systéme Wolf 5-ročná záruka. Kupujúci/konečný spotrebiteľ ako dotknutá osoba nájde na slovensko.wolf.eu/ochrana-udajov všetky informácie o ochrane osobných údajov a jeho právach.

Ešte otázky?

Máte ďalšie otázky k 5-ročnej záruke? Napíšte nám a my sa Vám obratom ozveme » Kontaktný formulár

alebo si prečítajte 

Najčastejšie otázky

NÁVRH ZDARMA

Máte záujem získať návrh vykurovania, či vetrania a užívať si výhody 5-ročnej záruky? 

KONTAKTUJTE NÁS