SK
WOLF - NASTAVENÝ NA MŇA
WOLF - NASTAVENÝ NA MŇA
WOLF dokáže splniť Vaše očakávania a potreby na vytvorenie optimálnej vnútornej klímy
NOVÁ 5-ROČNÁ ZÁRUKA
Bez "Keď" a "Ale" - pre všetky online zaregistrované zdroje tepla a komfortné vetranie obytných priestorov
PRE WOLF PARTNEROV - VEDOMOSTI POTREBNÉ PRE PŔACU
PRE WOLF PARTNEROV - VEDOMOSTI POTREBNÉ PRE PRÁCU
Všetko čo potrebujete vedieť, nájdete na jednom mieste.
  • Home
  • Koncoví používatelia

  SME EXPERTI
  NA VNÚTORNÉ PROSTREDIE

  Vykurovanie, vetracie systémy a vzduchotechnika nás živia a my nimi priamo žijeme. Každý deň pre vás hľadáme najlepší spôsob, ako si doma vychutnať príjemné teplo, osprchovať sa v teplej vode alebo sa tešiť z čerstvého vzduchu v podkrovnej izbe aj počas horúcich dní. Zabezpečujeme pre vás optimálnu domácu pohodu.

  Intenzívne vnímame, že každý z nás je iný a má iné potreby a požiadavky na kvalitu vnútorného prostredia. Preto sa riadime heslom: „Nastavený na mňa“. Pri vývoji a výskume sa zaujímame najmä o vás: o to, čo potrebujete, čo vám vyhovuje, čo vás urobí spokojnými. Radi inovujeme a prinášame nové koncepcie a vízie - aj vďaka tomu je WOLF jedným z lídrov vo svojej oblasti.

  Plynové kondenzačné kotle, tepelné čerpadlá, zásobníkové, solárne aj vetracie systémy či kogeneračné jednotky. My vo WOLFe chápeme vaše potreby a každý deň pre vás pripravujeme návrhy na optimálne riešenia pre vašu domácnosť alebo pracovné či obchodné prostredie.

  Mann mit Gitarre

  Čo by ste mali
  vedieť o vnútornom prostredí

  Atmosféra a vnútorné prostredie v miestnosti nás ovplyvňuje takmer neustále. Ako si však zvýšiť kvalitu života a cítiť sa doma alebo v práci skutočne príjemne? Pomôžeme vám získať optimálne vnútorné prostredie!

  Viac informácií o optimálnom prostredí

  Kind im Zimmer

  Ktoré vykurovanie
  JE PRE VÁS NAJVHODNEJŠIE?

  Alebo skôr pre váš domov? Ako si správne vybrať tepelné čerpadlo, plynový kondenzačný kotol či solárny systém? Poradíme vám tak, aby ste boli spokojní a tešili sa z tepelnej pohody počas celého roka.

  Viac informácií o vykurovaní

  Wolf Wohnraumlüftung

  VETRACIE SYSTÉMY PRE ZDRAVIE, KONDÍCIU A KVALITNEJŠÍ ŽIVOT

  Viete, ako môže vetranie zlepšiť kvalitu vášho života? Ako správne a efektívne vetrať? Ako môžete dokonca s riadeným vetraním ušetriť? Na všetky otázky ohľadom zdravého a správneho vetrania máme pre vás odpovede. Navyše vám poradíme, na čo si dať pozor pri inštalácii či rekonštrukcii.

  Viac informácií o vetracích systémoch

  Mann mit Handy

  Ako môžu inteligentné riešenia
  zmeniť váš život...

  Smartfóny, tablety, počítače a dokonca aj hodinky nás spájajú s najbližšími. Dokážu nás však spojiť aj s naším domovom. Pomocou nich môžete na diaľku ovládať vykurovanie, osvetlenie či elektrické zariadenia. Neváhajte a zjednodušte si život!

  Viac informácií o SmartHome

  NAŠA 5 ROČNÁ ZÁRUKA WOLF

  Bez "Keď" a "Ale".

  Kvalitou našich produktov sme si istí, a preto na nich neváhame poskytnúť až 5 ročnú záruku. Platí pre všetky online registrované plynové kondenzačné kotly, tepelné čerpadlá a jednotky komfortného vetrania obytných priestorov. 

  Viac informácií o 5 ročnej záruke